Наука

Міжнародна науково-технічна конференція «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ТРАНСПОРТУ»

Останнє оновлення: Понеділок, 04 червня 2018, 06:51
16

14−16 травня 2018 р.на базі університету проведено міжнародну науково-технічну конференцію«ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ТРАНСПОРТУ».

На пленарному засіданні із привітальним словом до учасників конференції звернулись ректор Українського державного університету залізничного транспорту професор, доктор технічних наук Сергій Панченко, ректор Познанської політехніки професор, доктор хабілітований Tomasz Łodygowski та керівник корпорації Sophisticated Systems BV Martijn Beerthuizen.

Програмою конференції було передбачено роботу семи секцій, проведення двох майстер-класів з видовищними експериментальними демонстраціями та ознайомлювальна екскурсія по університету для гостей заходу.

На секціях заслухано та обговорено 256 доповідей науковців з 41 закладу вищої освіти України, Німеччини, Польщі, Білорусі, Словаччина, Іраку та 11 підприємств України, Польщі, Нідерландів.

Детальніше з інформацією щодо проведення конференції, тезами та статистикою, можна ознайомитись на сайті tt-conf.kart.edu.ua