Університет

Про університет

Останнє оновлення: Середа, 26 серпня 2015, 10:21

Український державний університет залізничного транспорту заснован в 1930 році.

За 85 років свого існування підготувал понад 70 тисяч фахівців для народного господарства. Серед випускників університету – міністр транспорту СРСР М.С.Конарєв, міністр транспорту України Г.М.Кірпа, начальник Південної залізниці, Герой України В.М.Остапчук, провідні фахівці транспортних підприємств багатьох країн світу.

Сьогодні УкрДУЗТ – це сучасний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації з високою міжнародною репутацією в галузі освіти та наукових досліджень. В університеті навчається понад 10 тисяч студентів, в т.ч. іноземних, які отримують ступінь спеціаліста, бакалавра, магістра. Університет нараховує 35 кафедр, серед яких 18 випускаючих, за денною та заочною формами навчання веде підготовку фахівців за 15 напрямами та 19 спеціальностями. До складу УкрДУЗТ також входять Донецький інститут залізничного транспорту та інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Університет має чотири сучасні навчальні корпуси зі всім необхідним обладнанням в лабораторіях, науково-технічною бібліотекою на 1,5 мільйона томів, медіатеку, комп’ютерний центр, спортивний зал, медпункт та 5 гуртожитків.

Навчально-виховний процес здійснюється висококваліфікованим складом науково-педагогічних працівників, професорами, доцентами та викладачами, яких в університеті працює понад 500 осіб. Серед них - 5 лауреатів Державної премії, 27 академіків і член-кореспондентів галузевих академій України і закордонних країн, понад 50 почесних залізничників та 8 заслужених працівників транспорту.

Український державний університет залізничного транспорту є провідним вищим навчальним закладом транспортної галузі, справжньою кузнею кадрів для українських залізниць та інших підприємств України.