Заслужені діячі науки і техніки

Останнє оновлення: Четвер, 28 вересня 2017, 11:12
Соболєв Юрій Володимирович

доктор технічних наук, професор

Заслужений діяч науки і техніки України.
Дійсний член Транспортної академії України і Академії транспорту Російської Федерації.
Працював на посаді ректора ХІІТ-ХарДАЗТ-УкрДАЗТ з 1980 до 2004 року, у 1991-1996 рр. завідував кафедрою електротехніки та електричних машин

Відомий вчений з проблем збільшення пропускної здатності залізничних магістралей та підвищення рівня їх використання за рахунок удосконалення технологій і управління перевізним процесом.

Філіппенко Ігор Григорович

доктор технічних наук, професор

Заслужений діяч науки і техніки України.
Дійсний член Української академії інформатики.
Працював на посаді завідувача кафедри обчислювальної техніки та систем управління з 1975-1996 рр.

Спеціаліст у галузі систем автоматичного керування, моделювання систем, обчислювальної техніки та нетрадиційних нейроподібних обчислювальних та управляючих надійних, відмовостійких та живучих нейромереж.