Міжнародне співробітництво

Два диплома

Останнє оновлення: П'ятниця, 03 лютого 2017, 13:34

Захист магістерських робіт за програмою Два дипломи

У рамках реалізації проекту Європейського Союзу Tempus IV «Магістр інфраструктури та експлуатації високошвидкісного залізничного руху в Україні» Університет співпрацює з Національною консерваторією мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж, Франція). У 2015 р. партнери підписали умову про підготовку магістрів за програмою «Два дипломи».

У середині грудня протягом тижня в Університеті відбувався захист кваліфікаційних магістерських робіт за програмою «Два дипломи». До складу Державної екзаменаційної комісії входили: ректор УкрДУЗТ професор С. В. Панченко, начальник вокзалу Харків-Пасажирський Л. Г. Чалий, проректор УкрДУЗТ доцент А. О. Каграманян, професор Т. В. Бутько, професор В. Л. Дикань, декан факультета Жиль Малефан (Gilles MALEFAN, Directeur dela Chaire TCF, professeur associé).

Захист робіт відбувся за спеціальностями: залізничний транспорт (освітня програма локомотиви та локомотивне господарство) та транспортні технології (освітня програма організація перевезень і управління на транспорті).