Університет

Випускникам та співробітникам Українського державного університету залізничного транспорту

Останнє оновлення: П'ятниця, 04 грудня 2015, 11:09

Шановні колеги!

З нагоди 85-ї річниці Українського державного університету залізничного транспорту керівництво ВНЗ спільно з ТОВ «Логос Київ» ініціювало підготовку презентаційно-іміджевого ювілейного видання «Український державний університет залізничного транспорту – 85» (робоча назва).

Мету нашого спільного проекту ми вбачаємо у можливості об'єднати під обкладинкою цього видання якомога більше знаних в Україні та за кордоном спеціалістів і науковців – випускників нашої славної alma mater.

Книга висвітлюватиме історію заснування та етапи розвитку ХІІТу як одного з провідних транспортних вищих навчальних закладів України і Європи, ознайомить з основними напрямками розвитку вітчизняної залізничної галузі, стане вагомим інформативним ресурсом для майбутніх поколінь, а також істориків, педагогів, науковців.

Шановні колеги й випускники Українського державного університету залізничного транспорту, розраховуємо на Вашу участь у цьому важливому та престижному видавничому проекті, який зіграє значну роль у вихованні майбутніх поколінь.

Ваші пропозиції, а також матеріали щодо цікавих подій з історії ХІІТу (спогади, фотоматеріали тощо) можна надсилати до оргкомітету.

Контакти координаторів проекту

logos.biz.ua
+38(044) 278-25-27
+38(097) 987-21-98

Керівник проекту Роман Тимченко