Наука

Студенти факультету УПП проходили стажування у міжнародній логістичній школі в рамках програми співробітництва з Технічним університетом Дрездена (Німеччина)

Останнє оновлення: Понеділок, 04 червня 2018, 06:58

Перша в Україні INTERNATIONAL SUMMER SCHOOL OF SUSTAINABLE MOBILITY проходила з 23 по 27 травня 2018 року на базі кафедри Транспортних систем і логістики ХНАДУ.

Школа працювала за підтримки Національного екологічного центру України в рамках програми міжнародного співробітництва ХНАДУ з Технічним університетом Дрездена (Німеччина). Участь у роботі міжнародної освітньої школи зі сталої мобільності прийняли кращі студенти факультету УПП та механічного факультету.

Заняття проходили на українській та англійській мові в форматі лекцій, тренінгів, освітніх візитів, робочих сесій.

Лектори школи: наукові співробітники Технічний університет Дрездену: Тіло Бекер та Ангела Франке (Технічний університет Дрездену)

Після закінчення школи студенти отримали сертифікати про участь за стандартом Технічного університету Дрездену.