Наука

ДЕЛЕГАЦІЇ З ПОЛЬЩІ ТА ЛИТВИ В УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Останнє оновлення: Понеділок, 01 квітня 2019, 17:31

На запрошення ректора університету проф. С. В. Панченка УкрДУЗТ відвідали делегації університетів з республік Польщі та Литви, що брали участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини на навчання за кордоном» в Харкові.

Представники Університету Економіки в Бидгощі (Польща), проректор з міжнародної діяльності проф. Мажена Собчак-Міхаловська та продекан доктор Світлана Кашуба, а також представники закладів вищої освіти Литви під керівництвом проектного координатора Линоса Репечка - університетів з Клайпеди, Вільнюса та університету ім. Миколоса Ромеріса ознайомилися з історією університету та його науковими досягненнями, навчальною та лабораторною базою.

Під час зустрічі делегації партнерів обговорили питання співробітництва у Європейських проектах, сумісних проектах подвійних дипломів та спільних наукових дослідженнях.