ІІІ Китайсько-український науково-інноваційний форум у м. Харбін

Останнє оновлення: П'ятниця, 13 березня 2020, 09:16

З 4 по 7 січня 2020 року делегація Українського державного університету залізничного транспорту на чолі з ректором Сергієм Панченко брала участь у роботі ІІІ Китайсько-українського науково-інноваційного форуму у м. Харбін (КНР). Серед запрошених учасників заходу були керівники інших закладів вищої освіти та мери міст України.

В рамках форуму відбулася презентація Українського державного університету залізничного транспорту ректором Сергієм Панченко та підписання угоди про співпрацю в науково-технічній сфері з консалтинговою компанією Heilongjiang huayue Oriental Enterprise Management Consulting Co. в особі її директора Чжао Чунлєя.

Ректором університету були проведені двосторонні зустрічі з секретарем партійного комітету Харбінського комерційного університету – паном Сун Хуймін, першим секретарем Няньчанського університету – паном Го Цзечжун, проректором університету Джиамісу – паном Джао Баоянг, директором департаменту міжнародного співробітництва Міністерства освіти КНР – паном Лю Чанкінг та завідувачем відділу міжнародного співробітництва Харбінського державного комерційного університету – паном Цзя Вей.

Презентацію передових наукових розробок та досягнень УкрДУЗТ провів к.т.н., доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Владислав Панченко

Під час відвідування м. Харбін делегація університету, разом із першим секретарем з комерційної діяльності посольства України в КНР паном Олександром Сердечним, взяла участь у церемонії відкриття Китайсько-української спільної інноваційної платформи. Сергій Володимирович наголосив на важливості налагодження співпраці між Українським державним університетом залізничного транспорту та китайськими університетами в процесі розбудови двосторонніх відносин у науково-технічній сфері між Україною та КНР

В рамках візиту ректор університету та українська делегація провели контактні зустрічі з мером міста Харбін – паном Сун Чже, заступником мера міста Харбін – паном Жида Дайонг, генеральним директором муніципального управління Харбіна – паном Фен Чен Хуей, директором Харбінського зовнішньо-політичного відомства – паном Цао Ру, директором Харбінського бюро освіти – паном Вен Чанвень, директором Харбінського муніципального комерційного бюро – паном Сунь Юнбін, директором адміністративного комітету Харбінської інтергованої зони – паном Лю Чженьцзян, заступником директора Харбінського комітету управління зоною вільної торгівлі Китаю (провінція Хейлунцзян) – паном Рен Хайлон та заступником інспектора бюро науки та технологій Харбіна – паном Гуан Шаонан.