Шергін Вадим Леонідович

кандидат технічних наук, доцент

Персональна сторінка: shergin

Рік народження: 1969

Освіта: У 1992 році закінчив Харківський інститут радіоелектроніки (ХІРЕ) за спеціальністю «Автоматизовані системи управління».
З 2000 року доцент кафедри штучного інтелекту ХНУРЕ.

Напрямок наукової діяльності: фрактальні та мультифрактальні моделі та властивості процесів та явищ, хаотичні системи, інтелектуальний аналіз даних.

Автор понад 40 публікацій.

Ідентифікатори вченого:

GoogleScholar profile    ORCID ID   Scopus profile

1. Shergin V. L., Chala L. E., Udovenko S. G. (2018). Fractal Dimension of Infinitely Growing Discrete Sets. Advanced Trends in Radioelecrtronics Telecommunications and Computer Engineering (TCSET), no. 348.
  2. Shergin V. L., Chala L. E., Udovenko S. G. (2018) Number of Loops in Elastic Scale-Free Networks. Proc. Problems of Infocommunications. Science and Technology (PIC S&T), no. 102.
  3. Fractal dimension of infinitely growing discrete sets. Автор: Shergin, V. L.; Chala, L. E.; Udovenko, S. G. Конференция: 14th International Conference on Advanced Trends in Radioelecrtronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET) Местоположение: Lviv, UKRAINE публ.: FEB 20-24, 2018.
  4. Number of Loops in Elastic Scale-Free Networks. Автор: Shergin, Vadym; Chala, Larysa; Udovenko, Serhii. Конференция: International Scientific-Practical Conference - Problems of Infocommunications Science and Technology (PIC S&T) Местоположение: Kharkiv, UKRAINE публ.: OCT 09-12, 2018. Стр.: 323-326.
  5. The Concept of Elasticity of Scale-Free Networks . Автор: Shergin, Vadim; Chala, Larysa. Конференция: 4th International Scientific-Practical Conference Problems of Infocommunications. Science and Technology (PIC S&T) Местоположение: Kharkiv, UKRAINE публ.: OCT 10-13, 2017 Стр.: 257-260.
  6. Shergin V. L., Chala L. E. (2017). The Concept of Elasticity of Scale-Free networks. Proc. Problems of Infocommunications.Science and Technology (PIC S&T), no. 62.
  7. Шергин, В.Л. Интерпретация показателя взаимосвязи многомерных устойчивых случайных величин с помощью факторной модели // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2015. – №5/4(77). – С. 46–49.
  8. Kirichenko L., Shergin V. Analysis of the properties of ordinary Levy motion based on the estimation of stability index // International Journal "Information Content and Processing", Vol. 1, Number 2 – 2014 p.170-181.
  9. Шергин, В. Л. Оценивание параметра распределения Юла / В.Л. Шергин, Э.Э. Дереза, В.С. Передерий, М.Р. Полиит // Бионика интеллекта: науч.-техн. журнал. – 2017.
  10. Шергин В. Л. Оценивание показателя Херста для процессов Леви / В. Л. Шергин, Э. Э. Дереза, В. С. Передерий // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Сер. : Механіко-технологічні системи та комплекси. – Харків : НТУ "ХПІ", 2016. – № 4 (1176). – С. 84-88.
  11. Шергин, В.Л. Связь между параметрами самоподобия, устойчивости и долгосрочной зависимости приращений фрактального движения Леви / В.Л. Шергин// Радіоелектроніка, інформатика, управління. - 2016. - №3 (38).- с.23-29.
  12. Шергин, В.Л. Аппроксимация оценки индекса устойчивости SaS-распределений / В.Л. Шергин // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2014. – № 1, - c.34-38.
  13. Шергин, В.Л. Повышение быстродействия преобразования Радона путём применения slice-оператора в неевклидовой метрике / В.Л. Шергін // Системні технології. Регіональний міжвузівський збірник наукових праць. Випуск 3(86). – Дніпропетровськ, 2013. – с.160-167.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

Дисципліна Спеціальність / освітня програма Рівень вищої освіти
1 Комп'ютені обчислення 126 / ТШІ перший