Чаленко Олександр Васильович

Чаленко Олександр Васильович

старший викладач

Рік народження: 1976

Освіта: закінчив Харківський військовий університет в 2000 р. за спеціальністю «Автоматика та автоматизовані системи управління», кваліфікація: інженер комп'ютеризованих систем, автоматики і управління, офіцер військового управління тактичного рівня. Друга вища: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна 2006р. за спеціальністю «Психологія», кваліфікація психолог.

Напрямок наукової діяльності: операційні системи та використання сучасних мов програмування для розробки програмного забезпечення автоматизованих систем залізниці.

Автор 15 наукових-методичних праць, в тому числі 5-ти наукових, а також посібника з грифом МОНУ.

GoogleScholar профіль

ORCID ID

1. Чаленко О.В., Меркулов В.С. Особенности стандартизации системы дистанционного обучения // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. 2008., - № 4, c.21-22.
  2. Чаленко О.В., Меркулов В.С. Брокер ресурсів у системах. Евристики розподілу задач. // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. 2012., - № 4, с.77.
  3. Чаленко О.В., Меркулов В.С. Евристики розподілу задач для брокера ресурсів у GRID системах // Тези доповідей 75-ї міжнародної н/тконференції, УкрДАЗТ, 2013, с. 297-298.
  4. Чаленко О.В., Меркулов В.С., Бізюк І.Г. Вибір методу реалізації моделі організаційного механізму розподілу ресурсів в процесі технічного нормування // Тези доповідей 76-ї міжнародної н/тконференції, УкрДАЗТ, 2014 с.
  5. Чаленко О.В., Меркулов В.С. Методи управління розподіленими базами даних // Тези доповідей 76-ї міжнародної н/тконференції, УкрДАЗТ, 2014 с.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаКод напряму підготовки, спеціальності / ОКР
1 Обчислювальна техніка та алгоритмізація 141, 273 / Бакалавр
2 Комп’ютерна техніка та програмування 275 / Бакалавр
3 Алгоритмізація та програмування 151 / Бакалавр

Архітектура комп'ютерів та перифірійні пристрої

151 / Бакалавр

Комп’ютерна техніка та організація  обчислювальних робіт

151 / Бакалавр
6 Системне програмне забезпечення 151 / Бакалавр