Підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2016

Останнє оновлення: Вівторок, 24 травня 2016, 10:55

Команда, що складалась із студентів факультету УПП:

• Харланова Світлана Володимірівна (11-ІІІс-ОПУТ);
  • Рудакова Анастасія Сергіївна (15-ІV-ОПУТ);
  • Білокобильський Дмитро Юрійович (17-ІV-ОМК);
  • Грепан Олена Юріївна (18-V-ОПУТм);
  • Іванюк Олександр Ігорович (18-V-ОПУТм);
  • Кисиль Марія Михайлівна (18-V-ОПУТм);
  • Пурій Роман Андрійович (18-V-ОПУТм);

(під загальним керівництвом проф. Альошинського Є.С. та доц. Лючкова Д.С.)

• зайняла І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Транспортні технології», що проводилась 13-14 квітня 2016 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.
  • зайняла ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Транспортні системи», що проводилась 19 квітня 2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства.
  • зайняла І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Логістика» (серед більше 20 ВНЗ технічного та економічного напрямів підготовки), що проводилась 22 квітня 2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства.

Студент факультету УПП Іванюк Олександр Ігорович
(під керівництвом проф. Альошинського Є.С.)
в особистому заліку:

• зайняв перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом «Транспортні технології», що проводилась 13-14 квітня 2016 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.
  • зайняв друге місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Транспортні системи», що проводилась 19 квітня 2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства.
  • зайняв перше місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Логістика» (серед більше 110 учасників), що проводилась 22 квітня 2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства.