Університет

Відбулась науково-методична конференція на тему: «Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти»

Останнє оновлення: Вівторок, 12 грудня 2017, 09:46

29-30 листопада 2017 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась науково-методична конференція на тему: «Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти».

На пленарному засіданні були присутні 60 учасників. Пленарне засідання відкрив проректор університету, професор Приходько С.І. З доповідями виступили: Доценко С.І. професор кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем, Ушаков М.В. старший викладач кафедри автоматики та комп’ютерного телекерування рухом поїздів і Шумик Д.В. начальник навчально-методичного центру, доцент.

А також на пленарному засіданні було оголошено підсумки проведеного конкурсу на кращу навчально-методичну літературу 2017 року та вручено дипломи учасникам, які посіли призові місця.