Університет

26.10.2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту пройшла зустріч абітурієнтів з викладачами, науковцями –Open Day #УкрДУЗТ !

Останнє оновлення: Четвер, 31 жовтня 2019, 10:54

Випускники шкіл м. Харкова, Харківської області та інших регіонів нашої країни завітали разом з батьками, друзями у гості до нашого навчального закладу.
Всі, хто відвідав цього дня університет, змогли познайомитися з навчальною та технічною базою. Дізнатися правила прийому до університету в 2020 році та пройти залізничний квест.
Після екскурсії навчальним закладом діти мали змогу на локації Харківського міського центру зайнятості пройти профдіагностичне тестування щодо вибору професії.
Підкреслимо, що Український державний університет залізничного транспорту проводить Дні відкритих дверей декілька разів на рік, щоб якомога більше майбутніх абітурієнтів мали можливість познайомитися із університетом.
Тому, уважно слідкуйте за анонсами та ласкаво просимо в гості! Будемо знайомитися!

дивитися відео