Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Останнє оновлення: Неділя, 03 листопада 2019, 10:32
PanchenkoSV

Від щирого серця вітаю всіх Нас з нашим професійним святом – Днем залізничника!
    Минуло вже 158 років з того дня, коли перший потяг прибув до львівського залізничного вокзалу. З того часу українська залізниця невпинно розбудовувалась. Зараз залізничний транспорт є ключовою галуззю української економіки, локомотивом, який везе нашу країну в майбутнє.
    Невдовзі виповниться 90 років з того дня, коли наш навчальний заклад розпочав навчання перших студентів. Протягом всіх цих років зв’язки нашого навчального закладу і української залізниці ставали все більш тісними і міцними. За ці роки наш інститут, академія, університет підготував десятки тисяч висококваліфікованих фахівців для залізничного транспорту. Ми пишаємось нашими випускниками. Впевнений, що наші нинішні студенти зроблять не менш вагомий внесок в розбудову української залізниці.
    В цей святковий день щиро дякую всім викладачам та співробітникам університету за наполегливу працю, бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, творчої наснаги, успіхів в усіх справах!
Зі святом Вас, шановні колеги!

З повагою,

Ректор УкрДУЗТ                                                                                       С.В. Панченко