Шановні студенти!

Останнє оновлення: Субота, 16 листопада 2019, 16:58
PanchenkoSV

Від щирого серця вітаю Вас із святом – Днем студента!
    Ви зробили правильний вибір і стали студентами Українського державного університету залізничного транспорту – навчального закладу із довгою і славетною історією. Невдовзі університету виповнюється 90 років. За цей час в нашому навчальному закладі отримали знання десятки тисяч студентів. Багато з них стали відмінними керівниками, відомими вченими, досвідченими спеціалістами. Портрети кращих з них Ви бачите на стендах випускників університету. Сподіваюсь, що пройде час, і ми будемо пишатись і Вашими успіхами та досягненнями.
    Впевнений, що знання і вміння, які Ви отримаєте за роки навчання в університеті, дадуть Вам змогу знайти своє місце в житті, зробити вагомий внесок в розвиток української держави, а ми, викладачі, допоможемо Вам в цьому.
    Студентські роки – кращий час в житті майже кожної людини. Бажаю Вам, щоб п’ять років, які Ви проведете в університеті, стали б такими ж щасливими і для Вас.
Успіхів Вам, міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення і мирного неба над нашою державою!

З повагою,

Ректор УкрДУЗТ                                                                                       С.В. Панченко