Університет

Привітання завідувача кафедри філософії та соціології, доктора філософських наук, професора Петрушова Володимира Миколайовича

Останнє оновлення: Середа, 20 листопада 2019, 12:38

Шановний пане ректоре, шановні викладачі, студенти і співробітники нашого університету! Маємо часть і в цьому році привітати Вас з всесвітнім Днем філософії.

За рішенням ЮНЕСКО він відзначається у всьому світі з 2005 року в третій четвер листопада місяця. У цей день у вузах та інститутах філософії проводяться конференції, круглі столі і інші заходи. Філософи обговорюють актуальні проблеми сучасного глобалізованого світу з метою вироблення ефективних засобів поліпшення духовного і морального стану людської спільноти. Генеральний директор ЮНЕСКО Одре Азуле у своєму зверненні звертає увагу на провідну роль філософського мислення в усвідомленні загроз, які насуваються на наше буття. Сьогодні на нашій кафедрі відбудеться засідання дискусійного клубу о 14:10 в аудиторії 3.325 де буде обговорюватися тема “образ людини 21 століття”. Запрошуємо усіх бажаючих!

З повагою,

доктор філософських наук, професор Петрушов Володимир Миколайович.