Школа-семінар: «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ПІДГОТОВЦІ ДО ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ»

Останнє оновлення: Понеділок, 13 січня 2020, 10:53

8 січня 2020 року в Українському державному університеті залізничного транспорту була проведена школа-семінар: «Новітні технології у підготовці до ЗНО з історії України» для вчителів історії шкіл Московського району міста Харкова. В роботі семінару прийняло участь понад 30 фахівців, які мали можливість поділитися власними напрацюваннями в питаннях підготовки школярів до ЗНО, почути думку та ознайомитися із досвідом своїх колег та обговорити проблемні питання, що іноді мають місце при складанні ЗНО.
Під час семінару відбулися дискусії та проведені тренінги з таких питань:
- форми дистанційного навчання, як альтернатива традиційним заняттям.
- використання комп’ютерних технологій в навчальному процесі.
- огляд провідних рекомендацій із підготовки до складання ЗНО.
- методики підготовки учнів до Олімпіад з історії.
Проведення та ефективна робота школи-семінару стали можливими завдяки керівництву університету, завідувачу районного методичного центру Московського району Гнутовій Олені Олександрівні, директору ННЦГО УкрДУЗТ Колеснику Костянтину Едуардовичу та завідувачу кафедри іноземних мов Нєшко Світлані Ігорівні.
Сподіваємося, що подібні заходи стануть доброю традицією для УкрДУЗТ та працівників шкіл не тільки Московського, а й інших районів Харкова та Харківської області.