Міжнародне співробітництво

Стипендії

Останнє оновлення: Середа, 06 вересня 2017, 09:41

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Для наукових співробітників, викладачів вузів, інженерно-технічних працівників, аспірантів.

zakon2.rada.gov.ua

Академічна стипендія Кабінету Міністрів України аспірантам вищих навчальних закладів.

Для аспірантів другого року навчання з відривом від виробництва Академічна стипендія Кабінету Міністрів України призначається аспірантам за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі.

zakon2.rada.gov.ua

Стипендія для аспірантів у галузі канадських студій

Програма призначена для поширення знань і розуміння Канади завдяки публікаціям відповідних статей в іноземній чи міжнародній науковій пресі. Стипендія підтримується Міністерством закордонних справ і має на меті надати широкий доступ до наукової інформації та ресурсів в Канаді.

www.canadainternational.gc.ca

Стипендії уряду Франції

Стипендії для здобуття диплому еквівалентного диплому магістра; стипендій для роботи над дисертацією під спільним франко-українським науковим керівництвом; стипендії для навчання за програмою КОПЕРНІК для молодих економістів та інженерів.

ambafrance-ua.org

Стипендія польського уряду для молодих науковців

Кожного року оголошується черговий конкурс на Cтипендіальну програму, для молодих науковців. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування в польських університетах молодих науковців.

www.kijow.polemb.net

Стипендії ім. Лейна Кірклянда

Програма адресована молодим лідерам, що мають вищу освіту, зацікавленим розвитком демократії, господарства й громадянського суспільства у своїй країні й у регіоні.

www.kirkland.edu.pl

Стипендії та конкурси Республіки Польща

www.kijow.polemb.net