Міжнародне співробітництво

Участь науковців Університету у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2017, м. Созополь, Болгарія

Останнє оновлення: Понеділок, 25 вересня 2017, 12:52

У рамках реалізації міжнародного співробітництва викладачі та співробітники університету д.т.н., проф. Фалендиш А.П., д.т.н., доц. Ватуля Г.Л., к.т.н., доц. Орел Є.Ф., к.т.н., доц. Ковальов М.О., к.т.н., доц. Комар С.В., інженер Клецька О.В. взяли участь у IХ-й міжнародній конференції BULTRANS-2017, яка проводилась з 11 по 13 вересня 2017 року факультетом транспорту Технічного Університету Софії (Болгарія) в м. Созополь.

Науковці університету виступили з докладами на двох секціях «Залізнична інженерія та технології» і «Динаміка, міцність та надійність транспортної техніки». Вибрані статті, за матеріалами конференції, будуть опубліковані у виданні, що індексується наукометричними базами Scopus та Web of Science.