Міжнародне співробітництво

Оголошується набір на магістерську програму «Два дипломи»

Останнє оновлення: Вівторок, 19 червня 2018, 20:01
Оголошується набір на магістерську програму «Два дипломи»

Український державний університет залізничного транспорту у 2018–2019 навчальному році оголошує набір на магістерську програму «Два дипломи» з Вищою школою управління охороною праці в Катовіце (WSZOP).

Напрями WSZOP:

1) Управління

Спеціальності:

• Управління проектами
  • Психологія в міжнародному бізнесі
  • Стратегічне управління підприємством

(для напрямів в УкрДУЗТ: управління, економіка, фінанси).

2) Управління та технологія виробництва

Спеціальності:

• Безпека праці в окремих галузях промисловості.

(для технічних спеціальностей УкрДУЗТ).

Детальна інформація про Програму Два дипломи та необхідні документи знаходиться на сайті УкрДУЗТ за посиланням.

Реєстрація студента онлайн – анкета на сторінці.

Заявку в УкрДУЗТ можна подати до 25.06.2018 за формою у

Додатку 1. Список студентів рекомендованих до Програми Два Дипломи у Вищій школі управління охороною праці в місті Катовіце у 2018/19 навчальному році на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з дописом у заявці WSZOP – 2D.

За інформацією звертайтесь, будь ласка, до відділу міжнародних зв’язків – Харків, пл. Фейєрбаха 7, корпус 1, ауд.1.315 а, тел. (057) 730-19-68.