Міжнародне співробітництво

Залізниця нас єднає – проєкт Польсько-української ради молодіжних обмінів, переможцем якого стали Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків) в партнерстві з Познанським політехнічним університетом (м. Познань, Польща)

Останнє оновлення: Четвер, 31 жовтня 2019, 11:27

З 13.10.19 р. по 20.10.19 р. викладачі, аспіранти, студенти УкрДУЗТ та їх молоді партнери з Познанської політехніки брали участь у спільних верштатах, ознайомилися з об’єктами інфраструктури, музеями, підготували презентацій країн, університетів, залізничного транспорту, а також удосконалили навички в мовній практиці у містах Познань та Бидгощ. З метою посилення практичної складової проекту молодь двох університетів виїжджала на підприємства, що виробляють та експлуатують рухомий склад залізниці у м. Познань, Польща.

Як відзначив ректор УкрДУЗТ професор С.В.Панченко, участь у подібних проєктах дає змогу молоді розширити свої професійні знання, зміцнює співробітництво та обмін досвідом в сфері технічної та галузевої освіти (залізничний транспорт).