Міжнародне співробітництво

Шановні студенти та науковці!

Останнє оновлення: П'ятниця, 14 лютого 2020, 11:03
meeting 13

Згідно Угоди між Урядом України та Урядом Латвії в сфері освіти, науки, молоді та спорту оголошено конкурс на отримання стипендій на навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року, а також проходження навчання у літній школі.

Податися на участь у державній стипендійній програмі можна
ДО 1 КВІТНЯ 2020 РОКУ!

Уся необхідна інформація та форми для заповнення є за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

Контакти для додаткових запитань або докладних роз’яснень щодо дії стипендіальних програм: +37167814331 або ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (старший спеціаліст відділу проєктів міжнародного співробітництва департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра)