Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Студентські наукові гуртки

Останнє оновлення: Четвер, 12 березня 2020, 10:14

Робота філосовського гуртка та гуртка з соціології у 2018-2019 навчальному році

Тематичний план роботи психологічного гуртка кафедри філософії та соціології у 2019/2020 навчальному році

Тематичний план роботи соціально-філософського гуртка кафедри філософії та соціології у 2019/2020 навчальному році

План роботи наукового психологічного гуртка у 2018/2019 навчальному році

План роботи наукового соціально-філософського гуртка у 2018/2019 навчальному році

Викладачі кафедри філософії та соціології в межах роботи психологічного наукового студентського гуртка у вересні 2018 року провели науково-практичний семінар, присвячений міжнародному дню психічного здоров’я, на тему: «Стрес: попередження та профілактика негативних наслідків». У семінарі взяли участь студенти економічного та будівельного факультетів.

28 жовтня відбувся науково-теоретичний семінар "Релігія як модифікація культури в об'єктиві світського релігієзнавства", на якому виступив з доповіддю доктор філософських наук, професор кафедри культурології Харківської державної академії Панков Георгій Дмитрович. У обговоренні приймали активну участь всі викладачи кафедри, а також аспіранти УкрДУЗТ.

15 листопада в рамках соціально-філософського гуртка був провесен круглий стіл: «Філософія як відповідь на запит часу», присвячений міжнародному Дню філософії.

В грудні було проведене засідання психологічного наукового студентського гуртка присвячено Конструктивному розв’язанню конфліктів. У науково-практичному семінарі взяли участь студенти будівельного факультету та факультету управління та перевезень.

5 грудня проведене засідання дискусійного клубу в рамках роботи філософського гуртка за темою: «Кіборгізація: філософські аспекти дослідження симбіозу людини та техніки». У засіданні прийняли участь викладачі кафедри та студенти всіх факультетів університету.

22 лютого відбувся Науково-практичний семінар «Ефективна комунікація», в якому взяли участь магістри денної форми навчання факультету Інформаційно-керуючих систем та технологій.

11 березня 2019 р. Кафедра історії та мовознавства провела традиційні Шевченківські читання «Шляхами Кобзаря», приурочені 205-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

18 лютого 2019 р. кафедра філософії та соціології провела науково-теоретичний семінар на тему: "Ядерний вибух у Харківській області", на якому виступив доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри охорони праці та екологічної безпеки УІПА Бакланов О.М.. У семінарі прийняли участь викладачи кафедри охорони праці та аспіранти різних кафедр УкрДУЗТ.

26 лютого відбувся дискусійний клуб в рамках роботи філософського гуртка за темою: «Мода як соціальне явище». У проведенні клубу прийняли участь викладачи кафедри та студенти з різних факультетів університету.

13 березня на кафедрі філософії та соціології відбулося чергове засідання психологічного наукового гуртка. Разом із студентами механіко-енергетичного факультету наші викладачі докладно аналізували актуальні проблеми й тенденції розвитку сучасної вітчизняної та світової психології.

21 березня було проведено засідання дискусійного клубу з теми: «Соціопатія як феномен сучасного мережевого суспільства». В дискусії прийняли участь студенти факультетів ІКСТ, УПП.

23 квітня 2019 кафедра філософії та соціології провела студентські науково-практичні читання на тему: «Психологічні аспекти діяльності інженера», присвячені Всеукраїнському дню психолога, який традиційно відзначається в Україні.

11 квітня було проведене засідання дискусійного клубу за темою: «Хобі – найкращій спосіб організації вільного часу». В обговоренні теми прийняли участь студенти всіх факультетів університету.

15 травня в рамках соціально-філософського гуртка відбувся круглий стіл за темою: «Читання як компонент духовного розвитку особистості студента». У засіданні прийняли участь викладачи кафедри та студенти всіх факультетів університету.

9 жовтня 2019 р. кафедра філософії та соціології провела науково-теоретичний семінар на тему: "Людина – сутність, що щезає у сучасному суспільстві", на якому виступив доктор філософських наук, професор Харківського національного університету внутрішніх справ Шаповал В. М.. У семінарі прийняли участь викладачи кафедри філософії та соціології та аспіранти різних кафедр УкрДУЗТ.

24 жовтня 2019 кафедра філософії та соціології разом із творчим об’єднанням «Сучасні теософські пошуки» провела науковий семінар-бесіду на тему «Комічна структура людини». Доповідач – Варбанець М. Г.. У семінарі взяли участь участь викладачи кафедри філософії та соціології, різних кафедр УкрДУЗТ, та науковці з інших вищів Харкова, зокрема професор Харківського національного університету внутрішніх справ Шаповал В. М., Рассоха І. М., професор кафедри історії і культурології Харківського університету міського господарства ім. Бекетова.

27-28 вересня 2019 року професор Петрушов В.М. та доценти Толстов І.В. та Количева Т.В. взяли участь у роботі ХХVII Харківських міжнародних сковородинівських читаннях "Проблема людини у філософії".