Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Заходи кафедри

Останнє оновлення: Неділя, 23 лютого 2020, 17:12

Життя кафедри:

Кафедра не  обмежується лише викладацькою діяльністю- традиційним заходом кафедри є День кафедри, у якому завжди задіяні не тільки викладачі, а й студенти університету.

Великою популярністю користується серед студентів та викладачів Speaking Club.

Щорічно на кафедрі відбувається англомовний форум «Освіта без кордонів». Учасники даного заходу обговорюють щоденні питання освіти та вибору професії, які дуже цікавлять випускників шкіл Харківського району та області.

Одна з нових традицій – «Капустники філологів» та екскурсії філологів

З другого семестру 2017-18 навчального року почав свою роботу на кафедрі мовний клуб з німецької мови «Deutschclub». У роботі мовного клубу з німецької мови допомагає лектор австрійського центру в Україні Бьянка Кос. За недовгий час спілкування у клубі, студенти-філологи – початківці можуть навіть чимало розповісти про себе саме німецькою мою, тай і англійську не забувають, бо поки що спілкування в клубі ведеться англо-німецькою мовами.