Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Зовнішні зв’язки

Останнє оновлення: Понеділок, 23 липня 2018, 14:00

Кафедра підтримує зв’язки з мовним центром Нюрнберзького університету (видання сумісних наукових робіт - В.І. Говердовський), Університетом «Львівський ставропігіон» (Ресурсний центр наукових досліджень), з кафедрами англійської, німецької та французької мов ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХДАМГ, ХДПУ, Національної Академії Державного управління при президентові України (стажування, науково-методичні конференції, семінари та ін.)

Викладачі кафедри приймають участь в роботі семінарів та конференцій спільної україно-американської асоціації викладачів англійської мови «TESOL в Україні».

Horizon 960

Кафедра постійно співпрацює з Південною залізницею. Колектив авторів кафедри розробив українсько-російсько-англійсько-німецько-французсько-польський розмовник для працівників залізничного транспорту, який пройшов апробацію під час підготовки працівників різних підрозділів залізниці до Євро 2012. Викладачі кафедри надавали допомогу Південній залізниці під час зустріч іноземних гостей.

Euro 960

Кафедра приймає участь у міжнародній програмі TEMPUS, що включає розробку та переклад навчальних програм для створення відкритого транспортного простору.

Erazmus 960;Erazmus 960 2