Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Арбузов Геннадій Федорович

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 червня 2018, 06:58
Арбузов Геннадій Федорович

старший викладач

Рік нарождения: 1953.

Освіта: у 1975 році закінчив історичний факультет Харківського державного університету ім. М. Горького за спеціальністю «Історія». Присвоєно кваліфікацію «Історик, викладач історії та суспільствознавства».

Робота в УкрДУЗТ: з 1975 р.

Напрям наукової діяльності: методика викладання гуманітарних дисциплін.

Автор 131 публікацій, з них 10 наукових та 121 навчально-методичних. Співавтор 4 навчальних посібників (3 з яких мають гриф МОН України), автор 2 електронних посібників; розробив 4 електронні дистанційні курси (у співавторстві) для студентів і слухачів ННІППК.

GoogleScholar профіль

ORCID ID

1. Арбузов Г.Ф. История: Учебное пособие для поступающих в вузы Украины в 1992 г. Ч.1. / Г.Ф. Арбузов, А.Н. Бердник, В.В. Рубан. – Харьков: НКЦ Интеллект-ЭКО, ХГУ, 1992. – 167 с.
  2. Основы менеджмента: Учебное пособие / Ю.В. Соболев, В.С. Верлока, М.В. Макаренко, Г.Ф. Арбузов и др.; Под ред. В.С. Верлоки. – Харьков: Издательский Дом «ИНЖЭК», 2004. – 352 с.
  3. Удосконалення організаційно-управлінської роботи на підприємствах залізничного транспорту в сучасних умовах (Загальнопрофесійна підготовка): Навчальний посібник / Г.Ф. Арбузов, В.М.Бутенко, О.Г.Дейнека, А.О.Каграманян та ін. – Харків: УкрДАЗТ, 2007. – 178 с.
  4. Арбузов Г.Ф. Українська революція 1917 – 1920 рр.: протистояння та взаємодія політичних сил: Методична розробка імітаційно-ролевої гри з дисципліни "Історія України" / Г.Ф. Арбузов. – Харків: УкрДАЗТ, 2010. – 40 с.
  5. Арбузов Г.Ф. Ділова риторика: Практикум / Г.Ф. Арбузов. – Харків: УкрДАЗТ, 2012. – 60 с.
  6. Арбузов Г.Ф. Методичне забезпечення імітаційно-ролевої гри «Українська революція 1917-1920 рр.: протистояння та взаємодія політичних сил» з дисципліни «Історія України» (електронний варіант) [Електронний ресурс] / Г.Ф. Арбузов. – Харків: УкрДАЗТ, 2012.
  7. Історія залізничного транспорту: Практикум / О.П. Гужва, К.Е. Колесник, О.В. Кравченко, Г.Ф. Арбузов. – Харків: УкрДАЗТ, 2012.
  8. Арбузов Г.Ф. Ділова риторика Електронний дистанційний курс для слухачів ННІППК. / Г.Ф. Арбузов, О.В. Кравченко. – Харків: УкрДАЗТ, 2014.

Навчальні дисципліни, які викладає: «Історія України», «Історія України та української культури», «Політологія» студентам (бакалаври), курси «Сучасний галузевий менеджмент», «Ділова риторика», «Діловий етикет» слухачам ННІППК.