Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Колесник Костянтин Едуардович

Останнє оновлення: Четвер, 05 квітня 2018, 09:53
Колесник Костянтин Едуардович

кандидат історичних наук, доцент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рік нарождения: 1972.

Освіта: у 1994 р. закінчив Харківський державний університет за спеціальністю «Історія», одержав кваліфікацію спеціаліста «Історик, викладач історії і суспільно-політичних дисциплін».

Кандидат історичних наук з 2001 р. Дисертацію захистив у спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Історія України», номер диплома ДК№012191. Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки від 19 жовтня 2005 р. Колеснику К.Е. присвоєно вчене звання доцента кафедри історії та українознавства. З 2004 р. – декан гуманітарного факультету, з 2012 р. – директор Навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Робота в УкрДУЗТ: з 1997 р.

Напрям наукової діяльності: історія України 1920-х років, організація виховної роботи у вищому навчальному закладі, сучасна геополітика, історія науки і техніки.

Автор 39 публікацій, у тому числі 12 навчально-методичних розробок.

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Почесні звання, нагороди: У 2005 р. нагороджений годинником від Львівської залізниці. У 2010 р. нагороджений знаком «Почесний працівник транспорту України». У 2015 р. нагороджений срібним знаком Південної залізниці.

Навчальні дисципліни, які викладає: «Історія України», «Історія української культури», «Політологія», «Історія науки і техніки»