Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Корольова Олена Вікторівна

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 червня 2018, 07:21
Корольова Олена Вікторівна

старший викладач

Рік нарождения: 1978.

Освіта: у 2001 році закінчила філологічний факультет Харківського державного університету ім. В.М.Каразіна за спеціальністю «Філолог. Викладач російської мови та літератури».

Працює в УкрДУЗТ з 2003 року.

Напрямок наукової діяльності: викладання української та російської мов студентам-іноземцям на початковому та просунутому рівні, використання інтерактивних можливостей у процессі навчання іноземних абітуріентів.

Автор та співавтор 27 публікацій, 7 навчально-методичних розробок.

GoogleScholar профіль

ORCID ID

1. Реферирование и аннотирование научных текстов для студентов-иностранцев железнодорожных специальностей. Часть 1. Аннотирование. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» /Е.В.Королева, Т.Н.Сажина, М.И.Ситковская – Харьков: УкрГАЖТ, 2013. – 26с.
  2. Реферирование и аннотирование научных текстов для студентов-иностранцев экономических специальностей. Часть 1. Аннотирование. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» / Т.Н.Сажина, М.И. Ситковская, Е.В.Королева. - Харьков: УкрГАЖТ, 2015. – 30с.
  3. Реферирование и аннотирование научных текстов для студентов-иностранцев экономических специальностей. Часть 2. Реферирование. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» / Т.Н.Сажина, М.И. Ситковская, Е.В.Королева. - Харьков: УкрГАЖТ, 2015. – 54с.
  4. Реферирование и аннотирование научных текстов для студентов-иностранцев железнодорожных специальностей. Часть 2. Реферирование. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» / Е.В. Королева, Т.Н.Сажина, М.И. Ситковская. - Харьков: УкрГАЖТ, 2015. – 54с.
  5. Корректировочный курс грамматики русского языка для студентов-иностранцев. Часть 1. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» / Е.В.Королева, Т.Н. Сажина, М.И. Ситковская- Харьков: УкрГУЖТ, 2015. – 62с.
  6. Корректировочный курс грамматики русского языка для студентов-иностранцев. Часть 2. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» / Е.В.Королева, Т.Н. Сажина, М.И. Ситковская- Харьков: УкрГУЖТ, 2015. – 52с.
  7. Навчальна екскурсія як форма аудиторної та поза аудиторної роботи з іноземними студентами, сучасний підхід. // Матеріали Всеукраїнського науково-методичного семінару «Новейшие педагогические технологии в преподавании языков иностранным студентам» (16 лютого 2017 р.)- Харків, ХНАДУ, 2017.-С.130-134
  8. Научный стиль речи для студентов –иностранцев железнодорожного профиля . Часть 1. Учебно-методические рекомендации по курсу «Русский язык как иностранный» / Е.В.Королева М.И. Ситковская- Харьков: УкрГУЖТ, 2018. – 54с.
  9. Комунікативно-орієнтований підхід у викладанні наукового стилю мови / Е.В. Королева // Методология и практика лингвистической подготовки иностранных студентов. – Вып. 12. – ХНМУ. - Харьков – 2018. – С.74-80.
  10. Методика викладання наукового стилю мовлення студентам-іноземцям: сучасний підхід до вивчення термінології/Е.В.Корольова//Гуманітарна складова у світлі сучасних освітніх парадігм/Матеріали II Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю.-НФаУ.-Харків, -2018.-С.53-57

Навчальні дисципліни, які викладає: курс «Російська мова як іноземна» та курс «Ділова російська мова» іноземним студентам УкрДУЗТ.