Кафедри механіко-енергетичного факультету

Матеріально-технічне забезпечення кафедри

Останнє оновлення: П'ятниця, 28 лютого 2020, 06:52

Загальна площа, на якій навчаються студенти спеціальності «Теплоенергетика» складає 4014 кв. м, із них: площа кафедри з лабораторіями – 917,6 кв. м (з них навчальна - 717,6 кв. м), площа філій у локомотивному депо Основа - 600 кв. м та КБСД «Завод імені Малишева» – 600 кв. м, та площа аудиторного та лабораторного фонду академії – 2096,4 кв. м. Середня площа на одного студента складає біля 18,5 кв. м.

Високий рівень підготовки спеціалістів забезпечується наявністю спеціально обладнаних сучасними навчально-лабораторними установками приміщень:

• лабораторія «Термодинаміки та газодинаміки» (32 кв. м.);
  • лабораторія «Тепломасообміну» (32 кв. м);
  • лабораторія «Теплотехнічних вимірювань та автоматики» (32 кв. м);
  • лабораторія «Високотемпературних установок» (45,6 кв .м);
  • лабораторія «Дизельних двигунів та компресорів» (380 кв. м), яка має 5 моторних стендів, та багато обмірювальних приладів;
  • лабораторія «Котельня» (100 кв. м);
  • лабораторія «Охорона навколишнього середовища»;
  • лекційна аудиторія, що має технічні засоби навчання (56 кв. м).

У філіях кафедри в навчальних цілях використовуються різноманітні промислові теплоспоживаючі установки та лабораторне обладнання, які розташовані у лабораторії для дослідження тепловозних дизелів, КБ, котельні, дистиляторної, хімічній лабораторії, реостатної, паливної лабораторії та піскосушильні.