Кафедри механіко-енергетичного факультету

Клецька Ольга Віталіївна

асистент

Рік народження: 1984

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта: У 2012 році закінчила Харківську державну академію залізничного транспорту (УкрДАЗТ) за спеціальністю “Теплоенергетика”. У тому ж році поступила до денної аспірантури УкрДАЗТу за спеціальністю 05.05.03 “Теплові двигуни і енергетичні установки”.

Напрямок наукової діяльності: прикладні дослідження визначення технічного рівня енергетичних установок різних типів з урахуванням життєвого циклу

Автор понад 35 наукових праць. В рамках навчально-методичної роботи аспірантом Клецькою О.В. видано та підготовлено до друку 5 наукових праць.

SCOPUS ID

ORCID ID

GoogleScholar

1. Корогодський В.А. / Термодинамическая модель рабочего процесса малоразмерного двигателя внутреннего сгорания с искровым зажиганием и непосредственным впрыскиванием топлива [Текст] /, В.А. Корогодський, Є.П. Воропаєв, О.В. Василенко, О.В. Клецька // «Модернизация и научные исследования в транспортном комплексе»: материалы научно-практической конференции ПНИПУ: - Пермь 2014. – С.122-124.
  2. Савенко В.В. / Целесообразность дальнейшей электрофикации железных дорог Украины [Текст] / В.В. Савенко, А.П. Фалендиш, О.В. Клецька / Матеріали восьмої науково-практичної конференції «Енергетична безпека на транспорті: підвищення енергоефективності, зниження залежності від природного газу»: Київ:- ТОВ «Інформсервіс», 2014. – С.97-99.
  3. Фалендыш А.П. Вопросы модернизации тепловозов с учетом жизненного цикла / А.П. Фалендыш, А.Л. Сумцов, О.В. Клецкая [Текст] / Локомотив-информ / Научный журнал. 2015. -№1-2 (103-104). –С.4-9.
  4. Сумцов А.Л.. Повышение энергоэффективности пункта технического обслуживания локомотивов [Текст] / А.Л. Сумцов, А.Н. Белан, О.В. Клецкая // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля / Науковий журнал. –Сєверодонецьк, ПП «Поліграф-сервіс», 2015. -№1 (218). –С.21-24.
  5. Фалендиш, А.П. Розробка енергозберігаючих заходів при заміні візків локомотивів [Текст] / А.П. Фалендиш, М.Ю. Кухарчук, О.В. Клецька // Зб. наук. праць. –Х: УкрДАЗТ, 2015. -Вип.152. -С.160-167.
  6. Фалендыш, А.П. Целесообразность использования твердотопливных котлов на предприятиях железнодорожного транспорта [Текст] / А.П. Фалендиш, Л.А. Пархоменко, О.В. Клецька, П.В. Рукавишников // Зб. наук. праць. –Х: УкрДАЗТ, 2015. -Вип.153. -С.210-217.
  7. Фалендиш, А.П. Атестація депо, як один із шляхів підвищення ефективності роботи моторвагонного рухомого складу [Текст] / А.П. Фалендиш, В.О. Байков, О.В. Клецька // Зб. наук. праць. –Х: УкрДАЗТ, 2015. -Вип.158. -С.153-156.
  8. Фалендиш, А.П. Моделювання зміни коефіцієнту технічного використання маневрового тепловозу для різних систем утримання [текст] / А. П. Фалендиш, А. Л. Сумцов, О. В. Артеменко, О. В. Клецька // Восточно-европейский журнал передовых технологий. -№1/3 (79). 2016. –С.24-31. http://www.scopus.com/inward/record.url?eid=2-s2.0-84960381140&partnerID=MN8TOARS
  9. Чигирик, Н.Д. Методи діагностування технічного стану елементів колісно-моторних блоків тягового рухомого складу [Текст] / Н.Д. Чигирик, С.І. Возненко, І.Р. Вихопень, О.В. Клецька // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля / Науковий журнал. –Сєверодонецьк, ПП «Поліграф-сервіс», 2017. -№4 (234). –С.235-240.
  10. Фалендиш, А.П. Вибір твердопаливного котла для промислових приміщень [Текст] / А.П. Фалендиш, О.В. Клецька, Є.А. Бітюра // Зб. наук. праць. –Х: УкрДУЗТ, 2017. -Вип.166. -С.185-190.
  11. Фалендиш, А.П. Методи діагностування технічного стану елементів колісно-моторних блоків тягового рухомого складу [Текст] / А.П. Фалендиш, В.О. Гатченко, О.В. Клецька // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля / Науковий журнал. –Сєверодонецьк, ПП «Поліграф-сервіс», 2017. -№3. –С.228-233.
  12. A Falendysh, Calculation of the Parameters of Hybrid Shunting Locomotive / P Kharlamov, O Kletska, N Volodarets // Transportation Research Procedia Volume 14, 2016, Elsevier B.V. Pages 665-671. - http://www.scopus.com/inward/record.url?eid=2-s2.0-84991256258&partnerID=MN8TOARS
  13. Підіпригора, А.І. Методи діагностування технічного стану елементів колісно-моторних блоків тягового рухомого складу [Текст] / О.В. Клецька, О.В. Хижа // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля / Науковий журнал. –Сєверодонецьк, ПП «Поліграф-сервіс», 2016. -№1. –С.170-174.
  14. Фалендиш, А.П. Модель вибору твердопаливного котла для приміщень невеликої площі [Текст] / А.П. Фалендиш, О.В. Клецька, Т.С. Черненко // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. –Х: УкрДУЗТ, 2016. -№ 4. - С.39-43.
  15. Фалендиш, А.П. Аналіз нормативних вимог, щодо визначення викидів забруднюючих речовин з відпрацьованими газами тепловозних двигунів внутрішнього згоряння [Текст] / АП Фалендиш, В.О. Гатченко, Ю.В. Черняк, О.В. Клецька // Збірник наукових праць Державного економіко-технологічного університету транспорту. Серія: Транспортні системи і технології, 2016. -№ 29. -С.235-247.
ДисциплінаСпеціальність, освітня програма, освітній рівень
1 Котельні установки промислових підприємств 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр
2 Джерела теплопостачання промислових підприємств 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр
3 Енергозбереження в котельних установках 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр