Кафедри механіко-енергетичного факультету

Кобець Олександр Михайлович

завідуючий лабораторією

Рік народження: 1956

Освіта: У 1985 році закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту ім. С.М.Кірова (зараз УкрДУЗТ) за спеціальністю інженера-механіка.

Починав свою трудову діяльність на кафедрі з 1989 року лаборантом. З 1991 року переведений на посаду старшого лаборанта. З 2000 року та по теперішній час працює завідувачем лабораторії.

Під його керівництвом та за безпосередньою участю створено низку лабораторних стендів у дизельній лабораторії, лабораторіях гідрогазодинаміки, тепломасообміну, теплотехнічних вимірювань. Брав активну участь в експериментальних дослідженнях кафедри з різної тематики.
Разом з наявним навчально-допоміжним персоналом кафедри підтримує працездатність існуючих лабораторних стендів та забезпечення навчального процесу.