Кафедри механіко-енергетичного факультету

Останнє оновлення: П'ятниця, 28 лютого 2020, 06:39
Онищенко Андрій Володимирович

асистент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рік народження: 1981

Освіта: У 2005 році закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю “Теплоенергетика”. Асистент кафедри з 2009 року.

Напрямок наукової діяльності: двигуни внутрішнього згоряння, енергозбереження, захист навколишнього середовища.

Автор понад 11 наукових праць. В рамках навчально-методичної роботи асистентом Онищенко А.В. видано та підготовлено до друку 4 роботи.

SCOPUS ID

ORCID ID

GoogleScholar профіль

1. Каграманян А.О., Онищенко А.В., Рукавишников П.В. Нормування викидів забруднюючих речовин від тепловозних двигунів / Збірник наукових праць Донецького інституту залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту. – Донецьк: ДонІЗТ, 2008. – Вип. 16. – С. 94 – 106.
  2. Онищенко А.В., Анікєєва О.М.Підвищення паливної економічності та поліпшення екологічних показників маневрових тепловозів/ Збірник наукових праць Української державної академії залізничного транспорту. – Харків: УкрДАЗТ, 2010. – Вип. 114. – С. 192 – 195.
  3. Каграманян А.О., Онищенко А.В. Оцінка економічної ефективності застосування прогріву тепловозів від альтернативних джерел енергії / Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. – Д.: Вид-во Дніпропетр. нац. ун-ту. залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, 2010. – Вип. 32. – С. 259 – 263.
  4. Каграманян А.О., Онищенко А.В. Екологічні аспекти застосування акумуляторів теплоти для прогріву тепловозів / Збірник наукових праць Української державної академії залізничного транспорту. – Харків: УкрДАЗТ, 2011. – Вип. 126. – С. 180-183.
  5. Каграманян А.О., Онищенко А.В. Використання акумуляторів теплоти, як альтернативного джерела енергії при прогріві тепловозів / Залізничний транспорт України. – №1. – С. 49-51.
  6. Каграманян А.О., Онищенко А.В. Залежність тепловтрат дизелів тепловозів від температури навколишнього середовища / Збірник наукових праць Української державної академії залізничного транспорту. – Харків: УкрДАЗТ, 2012. – Вип. 133. – С. 352-356.
  7. Каграманян А.О., Онищенко А.В. Особливості розрахунку тепло-вих акумуляторів з теплоаку-мулюючим матеріалом, що плавиться / Збірник наукових праць Української державної академії залізничного транспорту – Харків: Вид-во УкрДАЗТ, 2013. – Вип. 136.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаСпеціальність, освітня програма, освітній рівень
1 Організація та управління природоохоронною діяльністю та радіаційною безпекою 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/Магістр
2 Методи та технічні засоби контролю промислових викидів 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/Магістр
3 Теплотехнологічні процеси та установки 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/Бакалавр
4 Високотемпературні та теплотехнологічні процеси та установки 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/Бакалавр