Кафедри механіко-енергетичного факультету

Останнє оновлення: Понеділок, 13 травня 2019, 21:11
Пархоменко Лариса Олексіївна

кандидат технічних наук, доцент

Освіта: У 2003 році закінчила Українську державну академію залізничного транспорту (УкрДАЗТ) за спеціальністю “Теплоенергетика” та здобула кваліфікацію інженера-теплоенергетика, а також у 2013 році отримала вищу освіту за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті» (залізничний транспорт) та здобула кваліфікацію інженера з транспорту.

Кандидат технічних наук з 2015 року.

Напрямок наукової діяльності: інформаційні технології високотехнологічного розвитку транспортної системи.

Автор 11 наукових праць. В рамках навчально-методичної роботи має 9 публікації, з них 2 наукових, 2 патенти (авторське свідоцтво) та 2 навчально-методичного характеру, у тому числі 1 з грифом МОН.

ORCID ID

1. Формування моделі розвитку залізничної системи швидкісних перевезень на основі принципів самоорганізації [Текст] / Т.В. Бутько, А.В. Прохорченко, Л.О. Пархоменко та ін.//Вісник національного технічного університету «ХПІ»: збірник наукових праць. Тематичний випуск:Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків:НТУ «ХПІ» , 2011.№54 – С 67-70.
  2. Розроблення моделі пошуку раціональної топології залізничної мережі високошвидкісних і швидкісних перевезень[Текст] / Т.В.Бутько, Л.О.Пархоменко Тези доповіді. Збірник наукових праць. УкрДАЗТ. Вип.143, Харків 2014, с. 286.
  3. Перспективи використання інтелектуальних технологій на залізничному транспорті [Текст] Бутько Т.В.,Музикіна С.І.,Прохорченко А.В.Пархоменко Л.О. ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології на залізничному транспорті», (Тель-Авів, 26 лютого-4 березня 2012 р.).– Збірник матеріалів конференції. –Луганськ:СНУ ім.Даля, 2012.– С.3.
  4. Пархоменко Л.О Дослідження напрямків розвитку швидкісного і високошвидкісного пасажирського руху на залізницях академії [Текст]: Збірник наукових праць УкрДАЗТ №145 – С.44-50.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаСпеціальність, освітня програма, освітній рівень
1 Захист навколишнього середовища при роботі теплотехнологічного устаткування 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр
2 Методи та технічні засоби контролю промислових викидів 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Магістр
3 Організація та управління природоохоронною діяльністю і раціональною безпекою 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Магістр
4 Теплотехніка 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр
5 Управління експлуатаційної роботи 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр