Кафедри механіко-енергетичного факультету

Останнє оновлення: П'ятниця, 28 лютого 2020, 06:41
Рукавішников Павло Володимирович

старший викладач

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рік народження: 1976

Освіта: у 1999 році закінчив Харківську державну академію залізничного транспорту (УкрДАЗТ) за спеціальністю «Промислова теплоенергетика та енергозбереження».

Напрямок наукової діяльності: підвищення еколого-економічних показників тепловозних дизелів в експлуатації.

Автор понад 27 наукових праць. В рамках навчально-методичної роботи старшим викладачем Рукавішниковим П.В. видано та підготовлено до друку 15 науково-методичних та навчально-методичних розробки, з них навчально-методичних – 14.

ORCID ID

GoogleScholar

1. Дослідження впливу основних факторів експлуатації дизелів тепловозів на викиди забруднюючих речовин. Збірник наукових праць ДонІЗТ. – Донецьк: ДонІЗТ, 2010. – Вип. 21. – С.94-106/ Каграманян А.О., Рукавішников П.В.
  2. Корректировка отраслевого стандарта по выбросам загрязняющих веществ с отработавшими газами тепловозных дизелів. Матеріали 5-ої міжвузівської науково-технічної конференції викладачів, молодих вчених та студентів «Енерго-та ресурсозберігаючі технології при експлуатації машин та устаткування» - Донецьк: ДонІЗТ, 2013. – с. 107-108/ Каграманян А.О., Рукавішников П.В.
  3. Нормування викидів забруднюючих речовин від тепловозних двигунів. Збірник наукових праць. Донецьк: ДонІЗТ, 2008. – Вип. 16. – С. 160-170. / Каграманян А.О., Онищенко А.В., Рукавішников П.В.
  4. Вплив параметрів навколишнього середовища на викиди забруднюючих речовин від тепловозного дизеля. Вісник економіки транспорту і промисловості (збірник науково-практичних статей). - Харків: УкрДАЗТ, 2006. - Вип. 14. – С.8-9./ Каграманян А.О., Пархоменко Л.О., Рукавішников П.В.
  5. Вплив регулювання площі прохідного перерізу соплового апарата турбіни турбокомпресора на економічні та екологічні показники тепловозного дизеля. Збірник наукових праць УкрДАЗТ, 2008, вип. 88. – С.93-103. / Каграманян А.О., Крушедольський О.Г., Рукавішников П.В.
  6. Удосконалення системи плати за забруднення навколишнього природного середовища тепловозними дизелями. Вісник економіки транспорту і промисловості (збірник науково-практичних статей). - Харків: УкрДАЗТ, 2006. - Вип. 13. – С.225-230. / Вісник економіки транспорту і промисловості (збірник науково-практичних статей). -Харків:УкрДАЗТ, 2006. - Вип. 13. – С.225-230. / Каграманян А.О., Пархоменко Л.О., Рукавішников П.В.
  7. Комплексна оцінка економічних та екологічних показників тепловозних дизелів
  8. Проблемы экономики и управления на железнодорожном транспорте: материалы Международной Второй научно-практической конференции (19-22 июня 2007 года г. Судак) – К.: 2007. – с. 232/ Астахов В.М., Каграманян А.О., Рукавішников П.В.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаСпеціальність, освітня програма, освітній рівень
1 Захист навколишнього середовища при роботі тепло технологічного устаткування 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр
2 Методи та технічні засоби контролю промислових викидів 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Магістр
3 Організація та управління природоохоронною діяльністю та радіаційною безпекою 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Магістр
4 Теплотехніка та теплові установки (БКМ, БКМс) 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр