Кафедри механіко-енергетичного факультету

Шкрабіль Тетяна Олександрівна
інженер першої категорії

Рік народження: 1961

Освіта: У 1986 році закінчила Харківський інститут інженерів залізничного транспорту ім. С.М.Кірова (зараз УкрДУЗТ) за спеціальністю "Промислова теплоенергетика".

З 1979 р. та по теперішній час є співробітником кафедри «Теплотехніка та теплові двигуни». З 1979 року по 1987 рік працювала лаборантом кафедри «Теплотехніка та теплові двигуни» . З 1987 року працювала на посаді інженера кафедри «Теплотехніка та теплові двигуни». З квітня 2008 року завідуюча лабораторією кафедри . «Теплотехніка та теплові двигуни». З вересня 2013 року – інженер першої категорії.

Приймає активну участь у науково-дослідній та науково-методичній роботі кафедри.

Автор 50 навчально-методичних публікацій.