Кафедри механіко-енергетичного факультету

Останнє оновлення: П'ятниця, 28 лютого 2020, 06:34
Шкрегаль Олександр Миколайович

кандидат технічних наук, доцент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рік народження: 1980

Освіта: У 2002 році закінчив Харківський державний технічний університет сільського господарства за спеціальністю «Механізація сільського господарства», спеціалізація «Транспорт у с.г.».

Кандидат технічних наук з 2011 року.

Напрямок наукової діяльності: обґрунтування методів і технічних засобів для технічного обслуговування і діагностування машин.

Автор понад 43 наукових праць. В рамках навчально-методичної роботи доцентом Шкрегалем О.М. видано в співавторстві 20 методичних розробок, серед яких 2 навчальних посібника з грифом.

1. Навчальний посібник / О.В. Козаченко, С.П. Сорокін, О.М. Шкрегаль та ін.. – Харків, 1. Козаченко О.В. Технічна експлуатація машин АПК: теоретичні аспекти. Навчальний посібник / О.В. Козаченко, С.П. Сорокін, О.В. Блезнюк, О.М. Шкрегаль. – Харків, 2009. – 140 с.
  2. Технологічні карти діагностування і технічного обслуговування тракторів. Практичний посібник / За ред. О.В. Козаченка. – «Едена», 2010.– 240 с.
  3. Теорія технічної експлуатації. Методичні вказівки / О.В.Козаченко, О.М. Шкрегаль, О.В.Блезнюк – Харків, ХНТУСГ, 2011. – 65 с.
  4. Діагностування бензинових двигунів за допомогою газоаналізатора «Автотест». Методичні казівки / С.П. Сорокін, О.В. Козаченко, О.М. Шкрегаль, Г.С. Романюк. – Харків, ХНТУСГ, 2011.
  5. Козаченко О.В. Практикум з технічної діагностики. 2013. – 456 с.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаСпеціальність, освітня програма, освітній рівень
1 Теорія та конструювання ДВЗ 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр
2 Теплотехніка та теплові установки 144 «Теплоенергетика» / «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент», «Енерго-екологічний контроль і аудит»/ Бакалавр