Кафедри механіко-енергетичного факультету

Стеценко Оксана Миколаївна

аспірант

Рік народження: 1981

Освіта: У 2005 році закінчила Українську державну академію залізничного транспорту (УкрДАЗТ) за спеціальністю "Теплоенергетика". З 2013 р. навчання в аспірантурі.

Напрямок наукової діяльності: теплові двигуни та енергетичні установки.

Автор понад 9 наукових праць. З них: 4 статті у наукових фахових виданнях України, 5 у матеріалах і тезах конференцій.

1. Корогодский В.А. / Потенциальные пути совершенствования двухтактного двигателя с искровым зажиганием и непосредственным впрыском топлива [Текст] / В.А. Корогодский, О.В. Василенко, О.Н. Стеценко //Новейшие технологии развития конструкции, производства, эксплуатации, ремонта и экспертизы автомобиля- Харьков ХНАДУ - 2014. – сборник тезисов. - С. 237-238.
  2. Корогодский В.А. / Повышение показателей двигателей с искровым зажиганием при непосредственном впрыскивании топлива за счёт особенностей конструкции распылителя форсунки [Текст] / В.А. Корогодский, С.А. Ерощенков, О.В. Василенко, О.Н. Стеценко // СПбГМТУ, 4я Всероссийская научно-техническая конференция 2015.
  3. Корогодский В.А. / Влияние расслоенного топливно-воздушного заряда на показатели сгорания двухтактного двигателя с искровым зажиганием.[Текст] / В.А. Корогодский, О.Н. Стеценко, Е.А. Ткаченко // Збірник наукових праць українського державного університету залізничного транспорту. – Харків: УкрДУЗТ, 2015. – Вип. 154. – С. 142-148.