Кафедри механіко-енергетичного факультету

ЛЕКЦІЇ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ "ЯСС ТА ТВМ" ГЕВОРКЯНА ЕДВІНА СПАРТАКОВИЧА В ТЕХНОЛОГО-ГУМАНІТАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ім. Казимира Пуласького, м. РАДОМ ( РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

Останнє оновлення: Середа, 24 квітня 2019, 10:34

З 7 по 21 січня 2019 р. професор кафедри «Якість, стандартизація, сертифікація та технології виготовлення матеріалів» доктор технічних наук Е. С. Геворкян на запрошення нашого партнера – Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького, м. Радом (Республіка Польща) проводив лекції для студентів 5 курсу механічного факультету з дисципліни «Інженерні матеріали, нанокомпозити та наноматеріали». Візит реалізовано за проектом «Zintegrowany Program UTHRad.», POWR.03.05.00-00-Z105/17, фінансованим з коштів Європейського Союзу в рамках Europejskiego Funduszu Społecznego.

Після закінчення курсу лекцій, серед студентів було проведено анонімне опитування щодо оцінки представлених матеріалів та отримані позитивні відгуки. У травні планується продовження циклу лекцій в Радомському університеті.