Кафедри ІКСТ

аспірант

Персональна сторінка: bodavskyi

Рік народження: 1993

Освіта: У 2014 році закінчив Артемівський коледж транспортної інфраструктури за спеціальністю «Монтаж, обслуговування і ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті» (молодший спеціаліст).
У 2017 році закінчив Український державний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» (бакалавр).
У 2018 році закінчив Український державний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія» (магістр).
Аспірант кафедри інформаційних технологій з 2019 року (наук. керівник – доц. Петренко Т.Г.)

Напрямок наукової діяльності: методи і моделі нечіткого керування рівнем комфортного освітлення.

1. Tetyana Petrenko, Pavel Bodavskyi. Model of fuzzy illumination control. // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. Харків: УкрДУЗТ, 2019. № 4. С.74-75.