Кафедри ІКСТ

Радіо «ВТСУ»

Останнє оновлення: Четвер, 12 грудня 2019, 13:11

З 12 травня 2010 року на кафедрі працює Internet-радіостанція «Радіо ВТСУ».

Радіостанція створена завдяки творчому ентузіазму завідувача лабораторії Ісаєнка К.О. та за підтримки керівництва університету та кафедри. Ведучі радіостанції - студенти та викладачі нашого університету та інших харківських ВНЗ.

Студентська музично-розважальна радіостанція є незалежним і некомерційним проектом. Назва станції «Радіо ВТСУ» - абревіатура назви кафедри «Обчислювальна техніка та системи управління».

24 години слухачам доступна музично-розважальна програма: хіт-паради, музичні програми, програми на замовлення, інтерв’ю з викладачами та керівництвом університету, відомими музикантами та виконавцями, ток-шоу.

У святкові дні радіо лунає на великій перерві в радіотрансляційній мережі університету, студенти, викладачі та співробітники університету можуть отримати корисну інформацію та поздоровлення безпосередньо від керівництва університету.

Радіостанція працює в музичних форматах: dance, pop, disco, r'n'b. Станція транслює і програми, що створені столичною сіндикейшн-компанією "ФДР Радиоцентр".