Кафедри ІКСТ

Харківський Ретро Зліт. Pin-Up 2018

Останнє оновлення: П'ятниця, 07 червня 2019, 20:18

19 травня Український державний університет залізничного транспорту брав участь у грандіозному заході нашого міста – Харківському Ретро Зльоті. Pin-Up 2018, який проходив на території креативного майданчика Харкова - Арт-заводі «Механіка. Інша земля», на території цехів колишнього паровозного заводу. У гостей заходу була можливість ознайомитися зі стилем Pin-Up і епохою його розквіту – у Харків приїжджали ніколи не бачені в нашому місті Lincoln Continental Cabrio (1962), унікальний Chevrolet Bel Air Hardtop Sport Coupe (1955) з гаража Леоніда Брежнєва, Lloyd Arabella (1960), Rolls-Royce Phantom II (1928) і десятки інших автомобілів, мотоциклів, моторолерів і велосипедів з усього світу і всіх епох.

Гості ХаРЗу-2018 могли відвідати комп'ютерний музей з ігровими приставками початку цифрової ери від Software & Computer Museum.

Медійним спонсором Харківського Ретро Зльоту виступила музично-розважальна радіостанція нашого університету «Радіо ВТСУ».