Кафедри ІКСТ

Звіт за результатами роботи державної екзаменаційної комісії з захисту магістерських робіт за спеціалізацією «Автоматизовані системи технологічного зв’язку на залізничному транспорті»

Останнє оновлення: П'ятниця, 25 грудня 2015, 12:14

16 грудня 2015 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося засідання державної екзаменаційної комісії з захисту магістерських робіт студентів групи 9-VІ-ТЗм у складі:

– голова державної екзаменаційної комісії Краснобаєв В.А. – професор кафедри електроніки та управляючих систем Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, д-р техн. наук, професор;

– члени державної екзаменаційної комісії:

• Приходько С.І. – завідувач кафедри транспортного зв’язку, д-р техн. наук, професор;
  • Жученко О.С. – доцент кафедри транспортного зв’язку, канд. техн. наук, доцент;
  • Штомпель М.А. – доцент кафедри транспортного зв’язку, канд. техн. наук, доцент;
  • Котик В.О. – доцент кафедри економіки, бізнесу та управління персоналом на транспорті, канд. екон. наук, доцент;
  • секретар державної екзаменаційної комісії Трубчанінова Т.В. – завідувач лабораторії кафедри транспортного зв’язку.

Під час роботи державної екзаменаційної комісії за результатами виконання магістерських робіт зробили доповіді такі студенти:

• Гребенюк Анна, тема роботи «Дослідження методів автентифікації користувачів в АСУ залізничним транспортом»;
  • Кравченко Маргарита, тема роботи «Дослідження методів навчання систем управління мережами когнітивного радіо»;
  • Чоботок Анна, тема роботи «Дослідження методів вимірювання частоти несучої фазо-модульованих сигналів»;
  • Шимків Мар’яна, тема роботи «Метод моніторингу спектру на основі цифрової узгодженої фільтрації в когнітивних радіомережах».

За рішенням державної екзаменаційної комісії:

• студентам присвоєно кваліфікацію «магістр-електрик залізничного транспорту» за спеціальністю «Автоматика та автоматизація на транспорті»;
  • студентки Гребенюк Анна та Шимків Мар’яна отримали дипломи з відзнакою;
  • студентка Шимків Мар’яна рекомендована до вступу в аспірантуру.

Доповіді студентів за результатами виконання магістерських робіт (Гребенюк Анна, Кравченко Маргарита)

Доповіді студентів за результатами виконання магістерських робіт (Чоботок Анна, Шимків Мар’яна)

Робота державної екзаменаційної комісії

Оголошення рішення державної екзаменаційної комісії

Фотозйомку під час роботи державної екзаменаційної комісії забезпечували студенти групи 3-III-Т Волошин Владислав та Болдирєва Жанна.