Кафедри факультету УПП

Козодой Наталія Володимирівна

Старший викладач

Рік народження: 1978

Освіта: У 2002 році закінчила Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальність «Професійне навчання. Електроенергетика». З 2010-2014 рік навчалась в заочній аспірантурі на кафедрі «Безпека життєдіяльності» в Східноукраїнському національному університеті ім.В. Даля за спеціальністю 05.26.01-охорона праці. В 2018 році закінчила Харківський національний університет міського господарства ім.О.М. Бекетова та отримала диплом магистра за спеціальністю «Цивільна безпека». З 2019 року переведена на посаду старшого викладача.

Напрямок наукової діяльності: цивільна безпека, управління професійним ризиком, профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань

Google Scholar:Scholar
Orcid:https://orcid.org/0000-0002-6798-306X

Автор 12 наукових праць та навчально-методичних розробок.

1.  Охорона праці на залізничному транспорті: Навчальний посібник / Д.С. Козодой, О.В. Костиркін,С.О. Кисельова, Н.В. Козодой - Харків: УкрДУЗТ, 2020. – 124 с.
  2.  Іващенко М.Ю. Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань» для студентів спеціальності 263 «Цивільна безпека» / М.Ю. Іващенко, Н.В. Козодой //Харків: УкрДУЗТ, 2019 - 35 с.
  3.  Особливості ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при перевезенні нафтопродуктів. С.О. Кисельова, О.В. Костиркін, Н.В. Козодой.// Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференціі «Сучасні інноваційні та інформаційні технології в перевезенні небезпечних вантажів» ( м.Харків, 14-15 листопада 2019 р.) - Тези доповідей – Харків: УкрДузт, 2019 – 16-17 С
  4. Козодой Д.С. Дослідження метеорологічних умов виробничого середовища: Методичні вказівки до лабораторної роботи з дисципліни « Основи охорони праці» для студентів усіх спеціальностей і форм навчання / Д.С. Козодой, Н.В. Козодой, Л.А. Катковнікова // Харків: УкрДАЗТ, 2007 -26 с.
  5.  Козодой Д.С. Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних робіт з дисципліни «Розслідування, облік і аналіз нещасних випадків, професійних захворювань та аварій» / Д.С. Козодой, Н.В. Козодой // Харків: УкрДУЗТ, 2019 – 50 с.
  6.  Методи оцінки професійного ризику з урахуванням комплексної дії шкідливих факторів. Козодой Н.В. Збірник наукових праць Української державної акамемії залізничного транспорту: Харків, 2014. – Вип. 144.- С.50-58
  7.  Журнал лабораторних робіт з дисципліни «Основи охорони праці» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» усіх напрямів підготовки та форм навчання / Д.С. Козодой, О.В. Присяжний, Н.В. Козодой // Харків: УкрДУЗТ, 2017 – 30 с.
  8.  Обгрунтування розробки методики встановлення зв’язків міжрівнем професійної захворюваності і шкідливими факторами виробництва з урахуванням їх комплексної дії. Н.В. Козодой, Д.С. Козодой. Матеріали ІІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Безпека людини у сучасних умовах», 8-9 грудня 2011р.: Тез. доп.- Харків, НТУ «ХПІ», 2011. – С. 68-70

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаКод напряму підготовки спеціальності / ОКР
1 Вступ до спеціальності 263 Цивільна безпека / бакалавріат
2 Соціально-економічні основи охорони праці. 263 Цивільна безпека / бакалавріат
3 Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань 263 Цивільна безпека / бакалавріат
4 Цивільний захист та охорона праці в галузі 192 Будівництво та цивільна інженерія / магістр
5 Безпека життєдіяльності та основи охорони праці 275 Транспортні технології (залізничний транспорт) / бакалавріат