Кафедри факультету УПП

Новини

Останнє оновлення: Середа, 19 лютого 2020, 17:34

 

Mkrtychian DI Foto

У лютому 2020 року доцента кафедри УВКР Мкртичьяна Дмитра Ігоровича призначено проректором з науково-педагогічної роботи Університету.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

1Л

2Л

Керівництво кафедри УВКР прийняло участь у інтенсивному тренінгу з підготовки експертів Національного агенства забезпечення якості вищої освіти під час якого було отримано навички щодо виконання функці експерта з акредитації вищіх навчальрих закладів. Робота проходила у дружній атмосфері. Були пророблені основні нестандартні кейси. Висловлюємо подяку тренерам курсу - Валентині Смачила - Олені Миколенко!

_________________________________________________________________________________________________________________________________

порти 2

01 жовтня 2019 року, в Одесі відбулась презентація концесійних проєктів в морських портах Ольвія та Херсон. У заході взяли участь Міністр інфраструктури Владислав Криклій, головакомітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради Юрій Кисіль, народні депутати України, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи, керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, керівник регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, представники міжнародних організацій, українських та іноземних інвесторів, загалом понад 200 гостей, серед яких і викладач кафедри управління вантажною і комерційною роботою Кіман Андрій Миколайович, який займає посаду начальника дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій (ДН-5) регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

____________________________________________________________________________________________________________________________________

ПЗ ВМ

 В період з 30 вересня по 04 жовтня 2019 року професором кафедри управління вантажною і комерційною роботою Запарою Віктором Мефодійовичем проведено спеціальне навчання працівників суб'єктів перевезення небезпечних вантажів регіональної філії "Південно-Західна залізниця". В навчанні приймали участь близько 20 слухачів, серед яких начальники та заступники начальників станцій філії. В повному обсязі відпрацьована навчальна програма по зазначеним категоріям працівників та успішно складено тестування за результатами навчання. Слухачі отримали відповідні сертифікати встановленого зразка. Крім проходження навчання викладачами кафедри проведена агітаційна робота по вступу до університету.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

кривой рог 2 min

В період з 10 по 19 червня 2019 року викладачами кафедри управління вантажною і комерційною роботою, а саме професорами Лаврухіним Олександром Валерійовичем, Запарою Віктором Мефодійовичем та доцентом Запарою Ярославом Вікторовичем, проведено спеціальне навчання працівників суб'єктів перевезення небезпечних вантажів Приватного акционерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат". В навчанні приймали участь близько 50 слухачів, серед яких начальники змін, чергові по станціям, чергові стрілочних постів, прийомоздавальники, машиністи та помічники машиністів тепловозів, складачі поїздів та інші професії підприємства. В повному обсязі відпрацьована навчальна програма по зазначеним категоріям працівників та успішно складено тестування за результатами навчання. Слухачі отримали відповідні сертифікати встановленого зразка. Крім проходження навчання викладачами кафедри проведена агітаційна робота по вступу до університету.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

З 21 по 23 листопада 2018 року в Українському державному університеті залізничного транспорту проходила 80-та студентська науково-технічна конференція за секцією управління вантажною і комерційною роботою. Науковим керівником секції був призначений доктор технічних наук, професор Лаврухін Олександр Валерійович.

У роботі секції брали участь студенти, які навчаються за спеціальністю «Транспортні технології (залізничний транспорт)». Також на засіданнях секції були присутні слухачі ФПК, які в цей час проходили підвищення кваліфікації в університеті. Керівництво науковою роботою студентів здійснювали науково-педагогічні працівники кафедри «Управління вантажною і комерційною роботою». Секцію управління вантажною і комерційною роботою очолили: студентка другого року магістратури Тоцька О. – голова секції, студентка першого року магістратури Хворостянна Я. – заступник голови секції, студентка першого року магістратури Лейба І. − секретар секції.

Під час роботи секції управління вантажною і комерційною роботою було заслухано 85 доповідей, а кількість студентів, які виступили, склала 121.

За результатами засідань секції управління вантажною і комерційною роботою були визначені найкращі доповідачі, які рекомендовані до представлення у конкурсі студентських наукових робіт різних рівнів.

Так, до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт рекомендовано студента 4 курсу Шнурко Богдана Святославовича з роботою «Аналіз та перспективи розвитку контейнерних перевезень залізницями України в умовах інтеграції до Європейського Союзу», керівник – кандидат технічних наук, доцент Ковальова Оксана Володимирівна.

До участі у міському конкурсі студентських наукових робіт рекомендовано студента першого року магістратури Качана Володимира Олександровича з роботою «Удосконалення міжнародних контейнерних перевезень», керівник – кандидат технічних наук, доцент Мкртичьян Дмитро Ігорович.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

  

Кафедральне життя УПП УВКР

13 квітня 2017 року відбулась екскурсія студентів першого курсу спеціалізації «Транспортний сервіс: право та логістика» групи 18-І-ТСЛ під керівництвом завідувача кафедри «Управління вантажною і комерційною роботою», професора Лаврухіна О.В. Учасники екскурсії відвідали Структурний підрозділ «Служба комерційнoї роботи та маркетингу» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ознайомились з роботою його відділів. Більш детально студентів ознайомили з організацією роботи актово-претензіонного відділу, розповіли про технологію розслідування комерційних актів, облік випадків несхоронних перевезень, розгляд претензій відправників та одержувачів, що виникають під час процесу перевезень вантажів відносно платежів та схоронності вантажів, розрахунки між залізницями за задоволеними претензіями і позовами за втрату, недостачу, псування і пошкодження вантажів. Екскурсія була дуже цікавою, пізнавальною та практично корисною для ефективного засвоєння теоретичних курсів основних дисциплін залізничної галузі.