Кафедри факультету УПП

Зовнішні зв’язки

Останнє оновлення: Вівторок, 21 травня 2019, 05:27

Навчальні заклади, з якими співробітничає кафедра:

Кафедра підтримує активні творчі зв’язки з НТУ «ХПІ» (м. Харків), НТУ «КПІ» (м. Київ), Харківським національним автомобільним університетом, Національним університетом міського господарства ім. О.М. Бєкєтова (м. Харків), Дніпропетровським хіміко-технічним університетом, Харківським національним технічним університетом будівництва і архітектури, Харківським національним університетом радіоелектроніки, Харківським національним університетом ім. Каразіна, Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, Українською інженерно-педагогічною академією.

В лютому 2014 року за ініціативою кафедри з метою розвитку та підтримки взаємовідносин у сфері науки і освіти в напрямку безпеки та цивільного захисту був підписаний договір між Українським державним університетом залізничного транспорту та Академією Збройних Сил генерала Мілан Растіслава Штефаника, (Словаччина). Договір діє на протязі п'яти років і буде продовжений за погодженням обох сторін.

Зв’язки з виробництвом:

Кафедра тісно співробітничає  з Головним Управлінням локомотивного господарства Укрзалізниці, Харківським метрополітеном, ЦКБ-5, електровозним депо «Октябрь» Південної залізниці, Харківським міським психоневрологічним диспансером, ТОВ «Українська ливарна компанія», Управлінням охорони праці Укрзалізниці, ПАТ «Сєвєродонецьке ПО «Азот»» та іншими підприємствами хімічної галузі, охорони праці та екологічного нагляду.