Кафедри факультету УПП

Міжнародна науково-методична співпраця

Останнє оновлення: Вівторок, 06 листопада 2018, 18:31

Співробітники кафедри ТСЛ активно займаються науково-дослідницькою діяльністю на міжнародному рівні сумісно з колегами іноземних вищів.

За напрямами інноваційної діяльності з розвитку сервісу та бізнесу на залізничному транспорті в межах програми підготовки магістрів інфраструктури і експлуатації високошвидкісного залізничного транспорту в Росії та Україні TEMPUS проф. Д.В.Ломотько здійснює керівництво загальним модулем «Сервіс та бізнес на транспорті» сумісно із університетом CNAM та дирекцією SNCF (м. Париж, Франція).

В останні роки кафедра ТСЛ активно співпрацює з різноманітними університетами країн Європи. Зокрема:

  • Національна консерваторія мистецтв і ремесел (Париж, Франція)
  • питання організації підготовки фахівців з швидкісних перевезень;
  • Технолого-гуманітарний університет им. К.Пулавського в Радоме (Польща) – питання організації підготовки фахівців з оптимізації логістичної діяльності та систем управління ланцюгом постачання;
  • Сілезька політехніка (Катовице, Польща) – організація логістики експрес-відправлень; диверсифікація ринку туристичних залізничних перевезень;
  • Краковский Политехнический Университет им.Тадеуша Костюшко (Краківська Політехніка, Польща)
  • інновація практик європейських університетів в області сталої мобільності;
  • університет Дуйсбург-Ессен (Німеччина) – питання організації підготовки фахівців з кластерізації логістичної діяльності;
  • Дрезденський технологічний університет (Німеччина) – питання сталої мобільності регіонів;
  • Європейський інститут підвищення освіти (Словаччина) – інновація практики сталої мобільності працівників освіти тощо.

За сприяння Міжнародної академії наук та вищої освіти (Великобританія), Шуменського університету «Єпископ Константин Преславський» (Болгарія) й Центру стратегічних інновацій та прогресивного розвитку (Україна) студенти факультету Управління процесами перевезень під керівництвом викладачів кафедри транспортних систем та логістики пройшли навчання у Міжнародній літній школі «Логістика: переваги та виклики».

Учасники Школи отримали сертифікати про стажування на 120 годин (4 кредити ECTS), що цілком відповідає вимогам МОН України та ЄС!

Навчання у Школі тривало на знаменитому курорті Несебр з 27 червня по 6 липня (включно)! Міжнародне стажування пройшли студенти з Києва, Харкова, Полтави. До організаційного комітету ввійшли представники з Болгарії, України, Хорватії, Польщі, Словакії, Грузії, Великобританії, Канади, США.

Під час роботи Школи модераторами (серед яких були викладачі УкрДУЗТ Альошинський Є.С., Примаченко Г.О., Шульдінер Ю.В.) проведено експертні та панельні дискусії за темами:

  • - «Правові аспекти перевезень в Європі»;
  • - «Підвищення рівня логістичної ефективності України за рахунок впровадження системи управління ризиками в міжнародних пунктах пропуску»;
  • - «Диверсифікація ринку міжнародних пасажирських швидкісних перевезень з урахуванням показників якості логістики»;
  • - «Логістика пасажирських залізничних перевезень»;
  • - «Логістика: новели й виклики»;
  • - бізнес-гра «Business on the move» (від партнеру університету компанії «5 PL») та інше.

Нові знання та мотивацію до удосконалення логістики в Україні отримали наступні студенти УкрДУЗТ:

  • - Білокобильський Дмитро Юрійович (випускник факультету УПП 2017 року, магістр);
  • - Борисенко Тетяна Анатоліївна (група 16-4-ОПУТ);
  • - Варава Софія Юріївна (група 22-6-ОПУТм);
  • - Говорова Христина Олександрівна (група 25-6-ОПУТм);
  • - Гончарова Анастасія Михайлівна (випускниця факультету УПП 2017 року, магістр);
  • - Григорова Єлізавета Ігорівна (випускниця факультету УПП 2017 року, магістр);
  • - Гриценко Олександра Василівна (випускниця факультету УПП 2017 року, магістр);
  • - Дубинська Світлана Олександрівна (група 15-3-ОПУТ);
  • - Зінчук Роман Олегович (випускник факультету УПП 2017 року, магістр);
  • - Зозуля Ганна Олексіївна (група 11-2-ОПУТс);
  • - Іващенко Ірина Миколаївна (випускниця факультету УПП 2017 року, магістр);
  • - Ісаченко Марія Сергіївна (група 15-3-ОПУТ);
  • - Кладько Богдан Михайлович (студент Механіко-енергетичного факультету);
  • - Лагута Ірина Олегівна (група 15-3-ОПУТ);
  • - Маляр Катерина Василівна (група 22-6-ОПУТм);
  • - Руденко Вячеслав Володимирович (група 18-2-ТСЛ);
  • - Шаповалов Микола Володимирович (12-5-ОПУТм).


Партнер УкрДУЗТ ТОВ «5PL» висловило подяку за сприяння плідній співпраці та пропонує безкоштовне навчання з логістики

Асоціація Український логістичний альянс (УЛА) та компанія «5PL» висловлюють свою повагу до ректора УкрДУЗТ проф. Панченка С. В. з нагоди завершення фінального етапу всеукраїнського студентського логістичного турніру «Business оп the move. Logistic gamers and professionals».

Заступник директора з просування та розвитку проектів компанії «5PL» А. О. Блиндарук:
«Висловлюємо Вам щиру подяку за участь Ваших студентів у турнірі! Загалом, зa результатами конкурсу, студенти вищих навчальних закладів отримали 73 подарункових сертифіката на участь у навчальних заходах компанії «5PL», що без сумніву стане додатковим плюсом до резюме майбутніх фахівців.

Особливу подяку висловлюємо кафедрі «Транспортні системи та логістика», завідуючому кафедри Ломотьку Денису Вікторовичу, доценту Примаченко Ганні Олександрівні та професору Альошинському Євгену Семеновичу зa особисту участь і сприяння організації турніру на високому рівні».

За неодноразову участь у спільних проектах нашому університету надається безкоштовний доступ до презентаційний модулів «Основи логістики» та «Експедирування вантажів» програми FIATA «Міжнародний транспорт і логістика» Кожен модуль містить інтерактивні матеріали та підсумкове тестування. Для того аби розпочати навчання зa даними модулями Вам необхідно:

  1. Перейти на сайт Бізнес академії логістики «5PL» за посиланням https://lоgist.academy
  2. У розділі «Курси та тренінги» обрати курс «Диплом FIATA. Міжнародний транспорт та логістика».
  3. Ввести код доступу у нижньому блоці посадкової сторінки. Код доступу можна дізнатися на кафедрі транспортних систем та логістики.

Після заповнення реєстраційної форми, адміністратором компанії «5PL» буде створена Ваша особиста сторінка у системі дистанційного навчання, де вам буде наданий доступ до матеріалів. Після успішного завершення навчання зa даними модулями, за бажанням слухача, видається електронний сертифікат Бізнес академії логістики «5PL».

Презентаційні модулі є складовими модулями програми FIATA «Міжнародний транспорт і логістика», тому Ви зможете продовжити навчання по данному курсу y будь-який зручний для Bac час.


ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ УКРДУЗТ ПРОЙШЛИ МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ З ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ЛОГІСТИКИ У ПОЛЬЩІ

За підтримки Інституту міжнародного академічного та наукового співробітництва (IМAНС) спільно з Жешувським політехнічним університетом ім. І. Лукасевича 21 викладач Українського державного університету залізничного транспорту з трьох факультетів («Управління процесами перевезень», «Економічний», «Механіко-енергетичний») та 7 студентів факультету «Управління процесами перевезень» пройшли міжнародне наукове стажування «Інноваційні логістичні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців транспортної галузі», яке відбулося 15-18 жовтня 2018 р. у м. Жешув, Польща.

Під час стажування учасники відвідали Жешувський політехнічний університет ім. І. Лукасевича, а саме, сучасну наукову бібліотеку, лабораторію інноваційних логістичних технологій, вивчали сучасні програми підготовки фахівців з транспорту та логістики, ознайомилися з системою навчання та технологією проведення лекцій та практичних занять. Обговорили умови співпраці з керівництвом Університету з метою розвитку науки та практики у майбутньому. Учасники стажування отримали знання щодо вдосконалення навчального процесу в УкрДУЗТ.

Учасники стажування відвідали Диспетчерський центр управління рухом автотранспорту у м. Жешув. Ознайомилися з системою інноваційного публічного транспорту міста Жешув та передмістя. Побували на презентації нових екологічних міських автобусів, інноваційних систем міського транспорту, проектами розвитку мережі автомобільних шляхів. Відвідали парк промислового транспорту м. Жешув.

Оглянули транспортну інфраструктуру для осіб з фізичними вадами, транспортну інфраструктуру міського транспорту, дізналися про роботу системи збереження електроенергії для роботи міського транспорту, системи захисту екології, сучасні автобуси та інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень для пасажирів та водіїв автотранспорту на території міста Жешув. Що дозволить викладачам та студентам формулювати пропозиції щодо вдосконалення роботи регіональних систем керування рухом в Україні.

Відвідування нового екологічно автопарку Жешува та вивчення устрою сучасних автобусних зупинок з системами кліматизації, сонячними батареями, відеонаглядом і т. п. надало нові знання та видіння варіантів розвитку подібних систем в Україні.

До того ж, учасники стажування отримали можливість складання іспиту з польської мови з метою отримання сертифікату на рівень В2 на базі Жешувського політехнічного університету ім. І. Лукасевича.