Кафедри факультету УПП

Науково-дослідна діяльність кафедри

Останнє оновлення: Середа, 28 серпня 2019, 08:32

Основні напрямки спеціалізації наукової діяльності кафедри - ресурсозберігаючі технології на станціях, організація роботи залізничних станцій в міжнародних транспортних коридорах, організація митного контролю на залізничних станціях, вдосконалення конструкції сортувальних пристроїв, технологічна безпеку при організації руху поїздів, вдосконалення конструкції елементів залізничних станцій і вузлів.

Серед останніх науково-дослідницьких робіт, виконаних на кафедрі, можна відзначити:

«Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на дільниці Гребінка-Лозова. Розробка технології обслуговування під'їзних і тракційних шляхів залізничних і промислових підприємств Лозівського вузла »;
«Розробка Єдиного технологічного процесу роботи під'їзної колії Закритого акціонерного товариства« Донецьксталь - металургійний завод »і станції примикання Донецьк ДП« Донецька залізниця »;
«Дослідження і визначення пропускної здатності станції Сортувальна-2 під'їзної колії ВАТ« Інтерпайп НТЗ ». За останні роки кафедра активно працює за вищевказаними напрямками.

Крім того, спільно з фахівцями Укрзалізниці та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна розроблений проект ДСТУ "Керівництво з проектування станцій і вузлів на залізницях колії 1520 мм», а спільно з фахівцями ДП «Київдіпротранс», Укрзалізниці та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна розроблені ДБН «Правила і норми проектування сортувальних пристроїв на залізницях України.

Викладачами кафедри ЗСВ було розроблено навчальний посібник "Митне оформлення та митний контроль на транспорті" для дисциплін  "Організація митного контролю", "Митна справа на транспорті", "Контроль та митне оформлення вантажних перевезень".