Кафедри факультету УПП

аспірант

фото Байдінаsm

Рік народження: 1996

Освіта:  вища. У 2018 р. закінчила Український державний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті». У 2018 р. закінчила Український державний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем», Проект Tempus IV.

Напрямок наукової діяльності: питання формування сучасної технології контейнерних перевезень залізничним транспортом, раціоналізація функціонування транспортної системи при швидкісних міжнародних залізничних перевезеннях.

Профіль GoogleScholar

The Open Researcher & Contributor ID (ORCID)

1. Альошинський Є.С., Байдіна К. С. Напрями інтеграції України в європейську систему швидкісних залізничних перевезень // Українська залізниця, 2018. – № 5 (59). - С. 17-20.