Кафедри економічного факультету

Історія створення кафедри

Останнє оновлення: Вівторок, 20 березня 2018, 09:31

Кафедра «Економіка залізничного транспорту» була заснована у 1935 році професором М.В. Томіліним. З 1939 р. по 1944 р. кафедрою завідував професор, д.е.н. Орлов В.Н. З 1944 року завідуючою кафедри була проф., д.е.н. Тучкевич Т.М. З 1975 року по 1979 рік виконували обов’язки зав. кафедри доценти: Наумов Г.К., Горічев А.Г., Ісіков Є.М. З 1980 року по 1997 рік беззмінним керівником кафедри був професор Бойко І.Г.

Всі ці видатні люди заклали основи розвитку кафедри в учбовій, методичній і науково-дослідній роботі.

З 1997 року по 2001 рік кафедру очолював професор Дикань В.Л. У 2001 році кафедру було реорганізовано у зв’язку з утворенням нової випускаючої кафедри «Економіка підприємств і організація виробництва». При цьому кафедра отримала назву «Економіка та галузевий менеджмент» Завідуючою кафедри призначено доцента, к.т.н. Колеснікову Н.М. В 2004 році кафедра була перейменована в «Менеджмент організацій на транспорті» В 2006 році кафедра знову зазнала змін – відбулося історичне відродження кафедри. На базі існуючої кафедри, було створено дві: «Економіка залізничного транспорту» та «Менеджмент організацій». Кафедру «Економіка залізничного транспорту» очолила д.е.н., професор Позднякова Л.О.

У 2013 році кафедра отримала сучасну назву - економіки, бізнесу та управління персоналом на транспорті.

Випускники кафедри досягли високих результатів у своїй трудовій діяльності, в більшості випадків працюють на залізничному транспорті, займаючи високі посади.