Кафедри економічного факультету

Зовнішні зв’язки

Останнє оновлення: Середа, 29 травня 2019, 23:03

Все про бухгалтерський облік

Кафедра проводить роботу з розвитку міжнародного співробітництва щодо вдосконалення навчального процесу, підготовки наукових кадрів. Професор Чебанова Н.В. брала участь у розробленні уніфікованого навчального плану підготовки фахівців з обліку і аудиту спільно з представниками Британської бізнес-школи м. Нью-Касло.

Серед вищих навчальних закладів кафедра має найбільш тісний зв'язок з кафедрами економічного профілю Київського національного економічного університету, Харківського державного економічного університету,  Харківського державного університету им. Каразіна.

Кафедра підтримує творчу співдружність з польськими вузами, бере участь у роботі наукових конференцій та методичних рад.

Кафедра підтримує зв'язок з організаціями професійних бухгалтерів та аудиторів України, а також аудиторськими фірмами.  

Викладачі кафедри проводять тренінги та семінари з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

Науковий потенціал, матеріальна база, сучасні методики досліджень є надійним фундаментом кафедри для вирішення наукових проблем в галузі обліку та аудиту.

На кафедрі останніми роками набула розвитку концепція безперервної освіти, що дає можливість готувати кваліфікованих спеціалістів для різних напрямків. Для цього кафедра взяла активну участь у створенні навчально-виробничого комплексу на базі універсітету. До комплексу увійшло ряд технікумів Харкова, Донецька, Києва, Львова, в основному це залізничні або машинобудівні технікуми та коледжі. Кафедра має тісні творчі зв'язки із Південною залізницею, Укрзалізницею та окремими її структурними підрозділами, з провідними машинобудівними підприємствами м. Харкова, готує спеціалістів для таких країн як Турменістан, Азербайджан, Узбекістан  та ін.